Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / OljemÃ¥lningar / OljemÃ¥lning 9952105



*

nr 995 2105


Oljemålning

Ulander, Stilleben, 38x46


Kondition: skadad duk

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 november 2015
kl 19:50:44


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
12/11 17:23:30 1      100 kr
16/11 08:33:42 2      150 kr
16/11 11:32:17 3      Vinnande bud
16/11 16:04:41 2      250 kr
16/11 16:04:41 3      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 16 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja oljemålning oljemålningar stilleben ulander
  • 6364 OljemÃ¥lning
    Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:53
  • 6350 OljemÃ¥lning
    Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:24
  • 6046 OljemÃ¥lning
    Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:30




Ladda ner broschyr